Český chmel dobývá expo 2025

Partnerem prezentace České republiky na nadcházející světové výstavě EXPO 2025, která se bude konat v Japonsku, se stal přední pěstitel českého chmele ARIX CZECH HOP. Tématem výstavy bude společná budoucnost pro naše životy. Účast na světové výstavě představuje unikátní příležitost prezentovat kvality a potenciál českého chmelařství, bez kterého by nemohlo existovat ani tradiční české pivo.

Skupina ARIX CZECH HOP patří k největším pěstitelům chmele v Evropě. V Japonsku představí inovativní řešení a nové, udržitelnější principy pěstování chmele, které tvoří lepší budoucnost pro všechny. Návštěvníci českého pavilonu budou mít příležitost prohlédnout si interaktivní výstavu, která bude mapovat cestu chmele od sazenice po sklenici.

„S postavením jednoho z největších pěstitelů chmele v Česku je zároveň spojena i naše odpovědnost za rozvoj celého chmelařství v České republice. Jako společnost jsme se zavázali mít pozitivní dopad na chmelařství. Jsme nadšeni, že můžeme být součástí světové výstavy EXPO 2025, se kterou sdílíme společnou vizi o lepší budoucnosti,“ říká Ladislav Chvátal, jednatel ARIX CZECH HOP.

Očekává se, že světová výstava EXPO 2025 přiláká miliony návštěvníků z celého světa. Společnost ARIX CZECH HOP to vnímá jako významnou příležitost předvést inovativní technologie v oblasti chmelařství, které pomáhají zajistit pěstování této plodiny udržitelnou budoucnost. Současně se jedná o výbornou příležitost, jak rozvíjet obchodní partnerství a navazovat nové spolupráce.

Košík
Categories