• ASAHI Procurement team v ARIX CZECH HOP

  V pondělí, 10. června jsme přivítali v ARIX CZECH HOP vzácnou návštěvu. Nejvyšší představitelé procurement teamu spol. ASAHI přijeli na své poznávací cestě po Evropě také do naší společnosti, aby na vlastní oči viděli původ a způsob pěstování suroviny, která je pro vaření piva, jakým je například Plzeňský Prazdroj, Velkopopovický Kozel nebo Birell naprosto klíčová. Zároveň si při té příležitosti prohlédli chmelnice, na kterých probíhají společné projekty Pro chmel a Kytky pro chmel.

  ČÍST VÍCE
 • Český chmel dobývá expo 2025

  Partnerem prezentace České republiky na nadcházející světové výstavě EXPO 2025, která se bude konat v Japonsku, se stal přední pěstitel českého chmele ARIX CZECH HOP. Tématem výstavy bude společná budoucnost pro naše životy. Účast na světové výstavě představuje unikátní příležitost prezentovat kvality a potenciál českého chmelařství, bez kterého by nemohlo existovat ani tradiční české pivo.

  ČÍST VÍCE
 • XI. Workshop ARIX a.s.

  Ve čtvrtek, 12. října 2023 se v pivovaru Červený vlk konal již XI. ročník workshopu, který každoročně pořádáme ve spolupráci s Chmelařským Institutem ze Žatce. V průběhu let se z tohoto setkání pěstitelů chmele, pivovarníků a reprezentantů příbuzných oborů stala oblíbená a reprezentativní událost, které se kromě výše uvedených profesí účastní též zástupci oborových vědeckých institucí či svazových institucí.

  ČÍST VÍCE
 • Návštěva partnerů z japonského pivovaru Suntory

  Stalo se již téměř pravidlem, že v době po sklizni se každoročně koná setkání mezi naší společností a zástupci japonského pivovaru Suntory, našeho tradičního zákazníka, se kterým nás spojují nejen dodávky chmele, ale také projekty v oblasti pěstování chmele na farmách v Mšeci a v Pochválově. V tomto roce se meeting konal ve středu, 27. září a šest pivovarníků ze společnosti Suntory doplnili zástupci společnosti ŽHC v čele s p. Sokolem a dvěma jeho spolupracovníky.

  ČÍST VÍCE
Košík
Categories