• Český chmel dobývá expo 2025

  Partnerem prezentace České republiky na nadcházející světové výstavě EXPO 2025, která se bude konat v Japonsku, se stal přední pěstitel českého chmele ARIX CZECH HOP. Tématem výstavy bude společná budoucnost pro naše životy. Účast na světové výstavě představuje unikátní příležitost prezentovat kvality a potenciál českého chmelařství, bez kterého by nemohlo existovat ani tradiční české pivo.

  CONTINUE READING ➞
 • XI. Workshop ARIX a.s.

  Ve čtvrtek, 12. října 2023 se v pivovaru Červený vlk konal již XI. ročník workshopu, který každoročně pořádáme ve spolupráci s Chmelařským Institutem ze Žatce. V průběhu let se z tohoto setkání pěstitelů chmele, pivovarníků a reprezentantů příbuzných oborů stala oblíbená a reprezentativní událost, které se kromě výše uvedených profesí účastní též zástupci oborových vědeckých institucí či svazových institucí.

  CONTINUE READING ➞
 • Návštěva partnerů z japonského pivovaru Suntory

  Stalo se již téměř pravidlem, že v době po sklizni se každoročně koná setkání mezi naší společností a zástupci japonského pivovaru Suntory, našeho tradičního zákazníka, se kterým nás spojují nejen dodávky chmele, ale také projekty v oblasti pěstování chmele na farmách v Mšeci a v Pochválově. V tomto roce se meeting konal ve středu, 27. září a šest pivovarníků ze společnosti Suntory doplnili zástupci společnosti ŽHC v čele s p. Sokolem a dvěma jeho spolupracovníky.

  CONTINUE READING ➞
My Cart
Categories